Компанія Most Україна є офіційним представником заводу абразивних виробів Andre Abrasive Articles (Польща).

Підприємство було засноване в 1987 році інженером Робертом Андре, випускником Політехнічного інституту (м.Познань), який є власником і генеральним директором компанії. Фірма Andre належить до групи середніх за величиною європейських заводів-виробників абразивного інструменту. На підприємстві працює 120 чоловік. Продукція, що випускається продається на польському і європейському ринку, а також на інших континентах.

Компанія Andre займається розробкою, виробництвом і постачанням абразивного інструменту універсального та спеціального призначення - шліфувальні круги і головки, абразивні сегменти і бруски на бакелітовій та керамічній зв'язці. Дані інструменти широко використовуються для шліфування різноманітних матеріалів (сталь, бетон, чавун, алюміній, кераміка, бетон і т.д.) в різних областях промисловості.

Перейти в каталог продукції Абразивний інструмент Andre

Вся продукція Andre відповідає європейському стандарту ISO 12413. Також компанія впровадила Систему управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001:2000, що піддається сертифікації організацією British Standarts Institution (BSI) у м. Лондон.