Компанія Wood-Mizer була заснована на початку 1980-х США Доном Ласковскі і Даніелем Текульве (літери маркуванні верстатів LT від перших букв їхніх прізвищ).

Поступове зростання популярності верстатів Wood-Mizer, а також зростання попиту на лісопильне обладнання в Європі привело до необхідності будівництва заводу на Європейському континенті. І так, в 1994-95 р.р. стартувало виробництво Wood-Mizer у Польщі.

На сьогоднішній день компанія Wood-Mizer по праву є міжнародним лідером з виробництва стрічкопильних верстатів і вузьких стрічкових пил.

Wood-Mizer виробляє продукцію:
 1. стрічкові пилорами (оранжева лінійка верстатів LT10, LT15, LT20, LT40, LT70);
 2. стрічкові пили в трьох серіях RazorTip, SilverTip, DoubleHard;
 3. лісопильні комплекси WM3000, WM3500 промислового призначення;
 4. лінія SLP для переробки тонкоміра в палетну дошку, яка включає:
  • стрічковий багатопил HR;
  • вертикальні верстати TVS і SVS;
  • стрічкопильні кромкообрізні верстати EDGER / MultiRip;
 5. обладнання для підготовки стрічкових пил (професійні та промислові заточувальні верстати);
 6. ряд додаткових пристроїв, які суттєво спрощують роботу оператора на стрічковій пилорамі.

Перейти в каталог продукції Обладнання Wood-Mizer.

Wood-Mizer - компетентна компанія в сфері розпилювання деревини. Купуючи обладнання Wood-Mizer Ви можете бути на 100% впевнені не тільки у високій якості розпилу, а й в отриманні з кожної колоди більшої кількості дошок при меншому витрачанні палива, енергії і власних зусиль.

Незаперечною перевагою Wood-Mizer є виробництво широко спектру моделей верстатів - Ви можете підібрати обладнання, яке буде робити саме те, що Вам потрібно, з тією якістю, на яку Ви розраховуєте.

Компанія Wood-Mizer створила широку сервісну мережу. Одним із сертифікованих сервісних центрів є «Український центр стрічкових пил» нашої компанії «Мост Україна». Купивши обладнання Wood-Mizer, Вам гарантована підтримка в процесі його експлуатації.